• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Мероприятия

Конкурс читців, театральних колективів, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»


Организатор : Чорноострівський НВК


Дата начала: 13.03


Дата окончания: 13.03


Время начала: 09:00


Время окончания: 17:00


Место проведения мероприятия: смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької області. Чорноострівський НВК провулок Вовчогорянський 1


Описание :

ПОЛОЖЕННЯ

про відкритий конкурс читців, театральних колективів, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва

ім. Леоніда Івановича Глібова

«Дух генія вита Подільським краєм»

(13 березня 2020 року)

Відкритий конкурс читців та театральних колективів, образотворчого і прикладного мистецтва «Дух генія вита Подільським краєм» присвячений видатному байкареві Леоніду Глібову, який певний період проживав в містечку Чорний Острів, проводиться з метою популяризації кращих надбань української літератури, популяризації творів відомого байкаря, подальшого розвитку художнього слова, театрального, образотворчого та прикладного мистецтва, підтримки талановитої творчої молоді, створення умов для її самореалізації, пошуку молодих талантів.

На конкурс запрошуються учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь, студенти вищих та середніх учбових закладів. Для всіх бажаючих безкоштовні екскурсії до музею Л. Глібова, костелу, Преображенської церкви.

Конкурсна програма читців складається з одного твору - твір - Л. І. Глібова Конкурсна програма учасників театральних формацій складається з інсценізації твору Л. Глібова. Тривалість виступу до 6 хвилин.

Учасники номінації образотворчого та прикладного мистецтва представляють 1 - 2 твори, які виконані в довільних техніках та ілюструють сюжети творів Л. Глібова.

Порядок виступу визначається під час реєстрації.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами, медалями та кубками.

Місце і час проведення конкурсу.

Конкурс проводиться 13 березня 2020 року в смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької області. Чорноострівський НВК провулок Вовчогорянський 1

Заїзд та реєстрація учасників з 9.00 до 10.00 год. Відкриття свята та конкурсної програми об 10.30 год.

Заявку-анкету на участь у конкурсі надіслати до 6 березня 2020 року (форма заявки - анкети додається) на адресу:

31310, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, буд. 13E-mail: belevancev@i.ua та копію на chootg@i.ua з поміткою "відкритийий конкурс ім. Леоніда Глібова».

8. Кількість учасників необмежена. Вік учасників від 9 до 35 років:

- молодша вікова категорія – від 6 до 12 років;

- середня вікова категорія – від 13 до 16 років;

- старша вікова категорія – від 17 до 35 років.

Фінансування здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників, організацій, меценатів, інших джерел, не заборонених чинним Законодавством. Благодійний внесок становить 100.00 грн. з учасника та 50 грн. за участь в другій номінації. Діти з обмеженими можливостями, учасників ООС та ліквідаторів Чорнобильської катастрофи приймають участь безкоштовно. Довідка обов’язкова.

Витрати на проїзд та харчування учасників конкурсу здійснюється за рахунок організацій, що відряджають, за рахунок спонсорів, за власний рахунок.