• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Мероприятия

Чарівний світ ляльок


Организатор : Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва


Дата начала: 21.02


Дата окончания: 21.02


Время начала: 09:00


Время окончания: 17:00


Место проведения мероприятия: Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва


Описание :

НАКАЗ

14.01.2020 Хмельницький №6-од

Про проведення обласного фестивалю-

конкурсу лялькових театрів закладів

загальної середньої та позашкільної

освіти «Чарівний світ ляльок»

Відповідно до Положення про обласний фестиваль «Чарівний світ ляльок» лялькових театрів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, затвердженого наказом управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 14 вересня 2011 року №584-но, зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області 26 вересня 2011 рокуза №127/1706, з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, сприяння подальшому розвитку, художньому пізнанню світу юних обдарувань, вивчення ними та практичного знайомства з сценічною мовою, пластикою, оволодіння акторськими навиками

НАКАЗУЮ:

1. Провести 21 лютого 2020 року обласний фестиваль-конкурс лялькових театрів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Чарівний світ ляльок» (далі – фестиваль-конкурс) на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (вул. Свободи, 2/1).

2. Затвердити склад оргкомітету та склад журі фестивалю-конкурсу, згідно із додатками 1, 2.

3. Директору Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончаруку здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення фестивалю-конкурсу.

4. Керівникам структурних підрозділів з питань освіти районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування:

4.1. Довести цей наказ до відома керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

4.2. Забезпечити проведення І-го етапу фестивалю-конкурсу у районах/містах/ОТГ області та участь переможців І-го етапу в ІІ-му, обласному етапі фестивалю-конкурсу.

4.3. Покласти на супроводжуючих осіб персональну відповідальність за життя і здоров`я дітей у дорозі та під час проведення фестивалю-конкурсу.

4.4. Витрати на відрядження учасників фестивалю-конкурсу та осіб, які їх супроводжують, здійснити за рахунок організації, що відряджає.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора – начальника управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації А.Харчук.

Директор Департаменту Олег ФАСОЛЯ

Заступник директора – начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту

_____________ 2020 р. _____________ А. Харчук

Начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту