• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Мероприятия

«З народного напившись джерела» закладів загальної середньої та позашкільної освіти


Организатор : ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ


Дата начала: 17.02


Дата окончания: 21.02


Время начала: 09:00


Время окончания: 17:00


Место проведения мероприятия: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83


Описание :

14.01.2020 №14

Керівникам структурних підрозділів

з питань освіти районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування

Про проведення заочної обласної фольклорної

експедиції народних пісень, ігор, танців

«З народного напившись джерела» закладів

загальної середньої та позашкільної освіти

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 14.01.2020 №5-од, відповідно до Положення, затвердженого наказом директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 01 лютого 2018 року №19-од, зареєстрованого Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області від 06 лютого 2018 року за №13/3192, з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, збереження надбань національно-культурної спадщини, відродження традицій і обрядів з 17 по 21 лютого 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено заочну обласну фольклорну експедицію народних пісень, ігор, танців «З народного напившись джерела» закладів загальної середньої та позашкільної освіти (далі-експедиція).

Експедиція проводиться за двома віковими категоріями: молодша вікова категорія - з 9 до 12 років; старша вікова категорія - з 13 до 17 років.

Просимо доставити або надіслати на розгляд журі до 13 лютого 2020 року (29001, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83) у навчально-методичний відділ художньо-естетичного виховання школярів (кабінет №9) наступні матеріали:

1. Опис обряду, народних пісень, ігор, танців в друкованому та електронному вигляді. (Оформлення матеріалу: документ - Microsoft Word, шрифт - Times New Roman, розмір шрифту - 14 кегль, міжрядковий інтервал – 1,5, розміщення тексту - з двох сторін білого паперу формату А 4, поля: ліве - 30 мм, верхнє та нижнє - 20 мм, праве - 15мм. Обсяг роботи 9-12 аркушів.

Титульна сторінка: у верхній частині по середині вказується назва закладу, що представляє учасник (шрифт Caps Lock), по центру - назва роботи, з відступом вправо - виконавець роботи (ПІБ повністю), вікова категорія, заклад, у якому навчається учасник, клас та його керівник.

Додатки: світлини, ілюстрації, відеоматеріали та паспортизація творів. Сторінки не нумеруються.

Паспорт інформанта: прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, освіта, місцевий чи переселенець, рід діяльності, район/місто/об’єднана територіальна громада. Паспортна інформація подається на кожного учасника гурту у разі коли матеріал записано від колективу виконавців).

2. Відеозапис до 20 хвилин обряду, народних пісень, ігор, танців у форматі мр4 (диск або флеш-карта).

Від кожної вікової категорії на ІІ етап експедиції представляється лише одна робота. Максимальна кількість робіт – 2.

Витрати на відрядження осіб, що доставлятимуть матеріали на експедицію, здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Директор Григорій ГОНЧАРУК

Грабова

65-60-44