Дитинство – щаслива пора

2020-03-04

/Files/images/sapchuk/€§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ 007.jpg

«Дитинство – щаслива пора» - під таким гаслом на базі Пеньківського НВК 04 березня 2020 року проведено огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти: Бутівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стецьківського, Губчанського та Пеньківського НВК.

Захід розпочався демонстрацією виставки дитячих робіт чотирьох навчальних закладів району. На ній було представлено 104 роботи у 19 техніках.

Різножанрова концертна програма складалась із 4 відділень, 30 номерів, у яких взяли участь 82 дітей.

Високий рівень виконавської майстерності у вокальному жанрі продемонстрували солістка Губчанського НВК Богдана Кострич із піснею «Мамина калина»( керівник Гладчук А.П.) та дует « Double smile»( керівник Бабак Н.Л.) із Стецьківського НВК.

Сучасний танок у виконанні учениці Бутівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворської Наталії (керівник Ромасєва Н.Л.) вразив пластичністю та легкістю рухів.

Достойний рівень підготовки номерів літературно-мистецького жанру показали учні Стецьківського НВК: Горбач Артем, що виконав гумореску В.Моруга «Чому я спізнився»(керівник Кравець Л.В.) та Дворкова Софія, що читала вірш Надії Грищенко «Дитинство»(керівник Матвійчук С.В.), а також учениця Пеньківського НВК Миколайчук Інна, що читала уривок з твору Панаса Мирного «Хіба ревуть воли як ясла повні…»(керівник Іванюк С.П.).

Кiлькiсть переглядiв: 17