Ялинка вогниками грає, З Новим Роком всіх вітає

2019-11-26

/Files/images/DSCN0790.JPG

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

Щороку Пашковецький НВК сумлінно готується до Новорічних свят. 26 - 27 грудня відбувалися свята - новорічні ранки та вечори для учнів. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

Святкові заходи для учнів 1-4 класів традиційно відбулися за участю казкових героїв та великої кількості малечі. Діти співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час. Усі діти з нетерпінням чекали, коли нарешті Дід Мороз разом зі Снігуронькою почнуть із червоного мішка діставати солодкі подарунки. Учні 5-7 класів також святкували весело. Святкові постановки , вікторини, розважальні програми - не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками. Старшокласники порадували нас своєї безпосередністю, сучасністю та креативністю своїх виступів. Продовжилося святкування на новорічній дискотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 43