Районний тур Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна"

2019-11-02

/Files/images/nagorna/моя батьк.jpg

На протязі жовтня місяця 2019 року Центром дитячої творчості був проведений І (районний) тур конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Експедиція проводилась з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях свого народу, залучення дітей та молоді до активної пошукової діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю.

У конкурсі взяли участь вихованці гуртків МАН(кер. Баблюк Н.Д.), «Людина і довкілля»(кер. Вовнянко Н.Р.), історичне краєзнавство(кер. Шкляр С.В.), літературне краєзнавство(кер. Площинська Л.Д.), «Юні екскурсоводи» (кер. Король Л.Г.). Надіслані га районний тур експедиції роботи в цілому відповідають вимогам Положення про експедицію, розкривають процеси пошукової та краєзнавчо-дослідницької роботи. Аналіз надісланих матеріалів свідчить про залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення етнографічних, історичних, та географічних об’єктів рідного краю, сприяння реалізації пізнавальних інтересів та потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні.

Журі районного туру експедиції визнано переможцями 4 краєзнавчо-дослідницьких роботи а саме:

- по напряму «Духовна спадщина мого народу» - робота Прокопчук Каріни (кер.Король Л.Г.) «Самчиківський музей – центр історико-краєзнавчої діяльності

- по напряму «Із батьківської криниці» - робота Ручківської С. та Соколовської О. (кер. Шкляр С.В.) «Сімейні звичаї та обряди на Поділлі ХІХ-ХХ ст.»

- по напряму «З попелу забуття»- робота Андрощук З.(кер. Баблюк Н.Д.) «Відлуння Афганської війни»

- по напряму «Географія рідного краю»- робота Андрійчук Б.(кер. Вовнянко Н.Р.) «Липова Алея – ботанічна пам’ятка природи»

Роботи переможців направлено на обласний тур експедиції.

Кiлькiсть переглядiв: 57