Історія закладу освіти

Свою діяльність заклад розпочав у 2000 році як районний Будинок школяра. Директором новоствореного закладу було призначено Макар Марію Михайлівну.
Рішенням 11 сесії Старокостянтинівської районної ради від 23.07.2004 року № 7 заклад був реорганізований у районний Центр художньо-естетичного виховання школярів. Даний профільний заклад очолила директор Сапчук Наталія Василівна.
З метою розширення напрямів діяльності закладу, 10-ю сесією Старокостянтинівської районної ради від 23.05.2007 року № 16 на базі ЦХЕВШ створено комплексний навчальний позашкільний заклад – Центр дитячої творчості. Крім художньо-естетичних гуртків почали працювати гуртки науково-технічного та туристсько-краєзнавчого напрямів. У 2009-2010 н.р. відбулося розширення мережі. У закладі почали працювати гуртки еколого-натуралістичного та гуманітарного напрямів.
На даний час заклад охоплює навчанням 1270 вихованців, які займаються у 82 групах художньо-естетичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, військово-патріотичного, науково-дослідницького та гуманітарного напрямів.
Кiлькiсть переглядiв: 305